Mediconline Kullanıcı Paneli ile İşler Çok Kolay!


Mediconline sadece kongre kaydı, otel rezervasyonu ve diğer opsiyonel hizmetleri bir arada sunan bir site değildir. Arka planda satınalma talebiniz doğrultusunda tüm seyahatinizi ve katılımcılarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz bir sistemdir. Bu sistem size bütçe görüntüleme, e-voucherlarınızı saklama ve ihtiyaç duyduğunuz raporları dökme fırsatı sunar.


layout styles

Uluslararası Medikal Kongreler Tek Sitede

Tek site ile dünyadaki tüm medikal kongreler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gelişmiş filtre ayarları ile istediğiniz kongreyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Mesela en yakın zamanda hangi kongrelerin olduğuna göz atabilir, sadece belirlediğiniz uzmanlık veya katılmak istediğiniz şehre göre kongreleri seçebilirsiniz.

Kongre sayfalarında kaybolmadan hızlı bir şekilde medikal kongre katılımınızı planlayın!


Bütün Seyahatinizi Planlama İmkanı

Katılımcınızın medikal kongresini buldunuz; şimdi konaklama ve havalimanı transferine mi ihtiyaç var? Sigorta şart mı diyorsunuz? Yurtdışı çıkış harcını unutma notları mı var masanızda? Mediconline ile tüm bunları online ödeme yapmadan tek bir siteden yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hem de otelinizi 380.000'den fazla seçenek arasından seçerek, konforlu transfer imkanlarından faydalanarak...

Hizmetlerimizden yararlanarak seyahat planınızı tamamlayın.

style switcher

layout styles

Anında Bütçe Görüntüleme

Kongre kaydınızı mı yaptırmak istiyorsunuz, otel rezervasyonu mu? Transfere mi ihtiyacınız var, sigortaya mı, harç puluna mı? Sadece tek bir site ile hizmetlerimizden biri veya birden fazlası ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda planladığınız seyahatinizin, bütçesini de kalem kalem anında ücretsiz görüntüleyebilirsiniz.

Tek tek sitelerden fiyat toplamadan, sayfalar arasında kaybolmadan hızlı bir şekilde seyahatlerinizi planlayabilir ve rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.


Hızlı Katılımcı Yönetimi

Mediconline'nın “kullanıcı paneli” sayesinde katılımcılarınızı yönetmek artık çok kolay! Katılımcı bilgilerini kaydedebilir, bir sonraki kongre seyahati planlarında zaman kazanabilirsiniz. Ayrıca katılımcı bazında raporlamalardan da faydalanabilirsiniz. Mediconline'ın yazılımı sayesinde kolay kullanımını sevecek, tek bir platform üzerinden sunduğu hizmetler ile zamandan tasarruf edeceksiniz.

Zamanınız bizim için değerli; hemen üye olun, Mediconline avantaj ve kolaylıklarından faydalanın!

style switcher

layout styles

Yöneticiler İçin Kullanıcı Yönetimi

Şirketinizin kongre seyahat planlarını yapan kullanıcıları Mediconline kullanıcı panelinin size tanımış olduğu yetkiler doğrultusunda yönetebilirsiniz. Hangi kullanıcınızın hangi kongre seyahat planını yaptığını, hangi seçimlerde bulunduğunu inceleyebilir, onayınız doğrultusunda yapılan planın faturalaştırılması işlemlerini başlatabilirsiniz.

İhtiyacınız olan raporlar ile işinizi geliştirebilirsiniz. Mediconline ayrıcalıklarını keşfetmek için üye olun!


Kolay Raporlama

Raporlama araçları sayesinde kongre katılımcılarının seyahat masraflarını ve tarih aralığında bir çok raporu istediğiniz detaylarda kolaylıkla alabilirsiniz.

Raporlama işlemleri, Mediconline'nın size sağladığı raporlama araçları ile zamandan tasarruf ederek, en zevkli işlerinizden biri haline gelecektir.

style switcher

layout styles

E-voucher

Kullanıcısına kolaylıklar sağlamayı hedeflemiş Mediconline'dan satın aldığınız hizmetlerin belgelerini e-voucher olarak görüntüleyebilir, misafirlerinize doğrudan gönderebilir veya basabilirsiniz. Böylelikle e-voucher'lara ne zaman isterseniz kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Detayları ile fark yaratan Mediconline'a hemen üye olun; avantaj, kolaylık ve ayrıcalıklarından faydalanın!


Mediconline’nın size sunduğu tüm bu online hizmetlerden faydalanırken 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile her alanda kalite ve güveninin rahatlığını yaşayacaksınız.